Welkom bij MUR Conditioning

Wij bieden geavanceerde oplossingen voor airconditioning met warmtepomp in diverse omgevingen zoals hotels, kantoren, winkels en meer.

Onze website wordt
onderhanden genomen

We werken momenteel aan het verbeteren van onze website om u nog beter van dienst te kunnen zijn. Gedurende deze periode blijven we volledig operationeel en staan we klaar om u te ondersteunen met al uw behoeften op het gebied van klimaatregeling.

Neem gerust contact
met ons op

Heeft u vragen of heeft u ondersteuning nodig? Neem gerust contact met ons op via de onderstaande gegevens:

– Algemene vragen: info@mur.nl
– Service/storingen: service@mur.nl
– Onderhoud: onderhoud@mur.nl
– Projecten: projecten@mur.nl
– Verkoop: verkoop@mur.nl
– Factuur: factuur@mur.nl
– Debiteuren: debiteuren@mur.nl

Wilt u graag iemand aan de telefoon spreken dat kan natuurlij ook via het nummer (030) 248 30 10. Wij helpen u graag.